Tartu Aasta rahvakultuurikandja 2022 nominendiks on tantsuõpetaja Külli Petersell

Tartu Kultuurikandja aunimetuse komisjon valis möödunud aastal enim silma paistnud Tartu kultuurielu sädeinimesed ja ettevõtmised 67 ettepaneku seast. Tartu Kultuurikandja aunimetus on linna tunnustus Tartus tegutsevatele isikutele ja kollektiividele, kes on aasta jooksul saavutanud silmapaistvaid tulemusi kultuurialal või andnud olulise panuse Tartu kultuurielu arengusse. Nominendid selgusid üheksas kategoorias.

Meil on väga suur rõõm ja au teada anda, et AASTA RAHVAKULTUURIKANDJA nominentide seas on meie kooli tantsuõpetaja ja eelmise aasta juuni algusest toimunud Tartumaa tantsupeo “Päev Emajõel” peo kunstiline juht Külli Petersell.  

Palju õnne, oleme uhked!
Hoiame pöialt!

Kultuurikandjad valis sel korral välja komisjon koosseisus: Tartumaa omavalitsuste liidu kultuurinõunik Astrid Hallik, Tartu linnakirjanik 2023 Mart Kivastik, Tartu noortevolikogu liige Marie-Liset Tauts, SA Tartu 2024 produktsiooni koordinaator Heigo Teder, SA Tartu 2024 turundusjuht Marika Goldman, Tartu lastekunstikooli direktor Keret Altpere, Tartu abilinnapea Lemmit Kaplinski ja Tartu linnavalitsuse kultuuriosakonna juhataja Sten Svetljakov.

Loe lisaks

opetaja-kulli