Käsitletavad tervikteosed

Käsitletavad tervikteosed 2.ab klassile

TÜDRUKUD
10. oktoober Ajakiri „Minu maailm“. Septembrikuu number.
14. november K. Kass „Käru-Kaarel“
12. detsember Vabal valikul jõuluraamat
16. jaanuar Ajakiri „Minu maailm“. Detsembrikuu number.
13. veebruar P. Raud „Tobias ja 2b“
13. märts R. Reinaus „Detektiiv Triibik loomaaias“
17. aprill K. Kass „ Nõianeiu Nöbinina“
15. mai M. Keränen „Küttepuuvargad“

POISID
10. oktoober Ajakiri „Minu maailm“. Septembrikuu number.
14. november P. Raud „Tobias ja 2b“
12. detsember Vabal valikul jõuluraamat
16. jaanuar Ajakiri „Minu maailm“. Detsembrikuu number.
13. veebruar K. Kass „Käru – Kaarel“
13. märts M. Keränen „Küttepuuvargad“
17. aprill R. Reinaus „Detektiiv Triibik loomaaias“
15. mai K.Kass „Nõianeiu Nöbinina“

Käsitletavad tervikteosed 3.b klassile

pilt kodulugemine

04.11 - Annie M. G. Schmidt „Viplala lood“
08.12 - Jõuluraamat vabal valikul
09.02 - I.Tomusk „Kolmanda A kriminalistid”
23.03 - S. Laidla „ Norman Kartmatu ja Noodila vennaskond“
11.05 - P.Raud „Printsess Luluu ja härra Kere” 
Lisaks loeme iga kuu ajakirja Täheke.

pilt raamatud

Käsitletavad tervikteosed 3.c klassile

1. Kristiina Kass "Samueli võlupadi" 3. oktoober
2. Aino Pervik "Kunksmoor" 21. november
3. Hille Karm "Joosep ootab jõuluvana" 12. detsember
4. Lena Lilleste "Murdvargus koolis" 16. jaanuar
5. Ilmar Tomusk "Tere, Volli" 6. märts
6. Leelo Tungal "Kristiina, see keskmine" 10. aprill
7. Kadri Hinrikus "Et head haldjad sind hoiaksid" 22. mai

raamatud

Käsitletavad tervikteosed 4.a klassile

I.Tomusk „Digipöörane kool" 7. okt
P.Raud „Printsess Luluu ja härra Kere” 18. nov
Jõuluraamat vabal valikul 9.dets
Annie M. G. Schmidt „Viplala lood“ 10.veebr
A. Pervik „Sookoll ja sisalik" 24. märts
S. Laidla „ Norman Kartmatu ja Noodila vennaskond“ 12.mai

Käsitletavad tervikteosed 5.a klassile

3 eesti muinasjuttu (õpetaja juhendamisel; nt kogumikust "Tark mees taskus"); 1 muinasjutu jutustamine 3.-7. oktoober
A. Lindgren "Jõulujutud" 28. november - 2. detsember
F. Molnar "Pal-tänava poisid" 30. jaanuar - 3. veebruar
S. Rannamaa "Kadri" 27.-31. märts
Vabalt valitud M. Keräneni teos 8.-12. mai

Käsitletavad tervikteosed 5.b klassile

3 eesti muinasjuttu (õpetaja juhendamisel; nt kogumikust "Tark mees taskus"); 1 muinasjutu jutustamine 3.-7. oktoober
A. Lindgren "Jõulujutud" 28. november - 2. detsember
F. Molnar "Pal-tänava poisid" 30. jaanuar - 3. veebruar
S. Rannamaa "Kadri" 27.-31. märts
Vabalt valitud M. Keräneni teos 8.-12. mai

Käsitletavad tervikteosed 5.c klassile

Jaan Kross „Mardileib“  
või Aino Pervik „Arabella, mereröövli tütar“  (28.09)

Andrus Kivirähk „ Kaelkirjak“  (02.11)

Silvia Rannamaa „Kadri“ (30.11)

Roald Dahl „Matilda“ (jaanuari keskpaik)

Sören Olssen, Andres Jacobson „Berti päevik“ (märtsi algus)

Lisaks üks vabalt valitud raamat (nt mõni Mika Keräneni raamt) (mai algus)

Käsitletavad tervikteosed 5.d klassile

Andrus Kivirähk „Kaelkirjak“ (30.09)

Aino Pervik „Arabella, mereröövli tütar“  (11. 11)

Silvia Rannamaa „Kadri“ (jaanuari keskpaik)

Roald Dahl „Matilda“ (märtsi algus)

Sören Olsen, Anders Jacobsen „Berti päevik“ (aprilli algus)

Lisaks üks vabalt valitud raamat  (mai algus)

Käsitletavad tervikteosed 6.a klassile

E. Raud "Kalevipoeg" 3.-7. oktoober
M. Twain "Tom Sayer" 28. november - 2. detsember
J.K. Rowling "Harry Potter ja tarkade kivi" 23.-27. jaanuar
A. Lindgren "Meisterdetektiiv Bolmkvist" või "Kalle Blomkvist ja Rasmus" 20.-24. märts
Vabalt valitud eakohane teaos 8.-12. mai

Käsitletavad tervikteosed 6.b klassile

Eno Raud „Kalevipoeg“
Helga Nõu „Pea suu!“
C. Nöstlinger „Vahetuslaps“
J. Krüss „Timm Thaler ehk Müüdud naer“
B. Peers „Lüriidiumivaras“ 

Käsitletavad tervikteosed 6.b klassile

Eno Raud „Kalevipoeg“
Helga Nõu „Pea suu!“
C. Nöstlinger „Vahetuslaps“
J. Krüss „Timm Thaler ehk Müüdud naer“
B. Peers „Lüriidiumivaras“ 

Käsitletavad tervikteosed 6.d klassile

E. Raud "Kalevipoeg" 3.-7. oktoober
M. Twain "Tom Sayer" 28. november - 2. detsember
J.K. Rowling "Harry Potter ja tarkade kivi" 23.-27. jaanuar
A. Lindgren "Meisterdetektiiv Bolmkvist" või "Kalle Blomkvist ja Rasmus" 20.-24. märts
Vabalt valitud eakohane teaos 8.-12. mai

Käsitletavad tervikteosed 7.a klassile

A. Vallik „Kuidas elad, Ann?“
H. Nõu „Kuues sõrm“
Jüri Parijõgi „Teraspoiss“
O. Luts „Kevade“
Vabalt valitud eakohane teos (õpetajaga kooskõlastada) 

Käsitletavad tervikteosed 7.b klassile

Katrin Reimus „Haldjatants“ (23.09)

Antoine de Saint-Exupéry „Väike prints“ (04.11)

Oskar Luts „Kevade“ vm samaväärne teos (eelneval kokkuleppel õpetajaga) (jaanuari keskpaik)

Aidi Vallik „Kuidas elad, Ann?“ (märtsi algus)

Jüri Parijõgi „Teraspoiss“ (aprilli algus)

Lisaks üks vabalt valitud raamat (mai algus)

Käsitletavad tervikteosed 7.c klassile

1. J. Parijõgi „Teraspoiss“ 26.-30. sept
2. A. Vallik „ Kuidas elad, Ann?“ 21.-25. nov
3. D. Hill „Näeme veel, Simon“
    või B. Lebert „Crazy“
    või A. Marshall „Ma suudan hüpata üle lompide“
    või J. Green „Süü on tähtedel“ 9.-13. jaan
4. O. Luts „Kevade“ 20.-24. märts
5. Uudisteos vabal valikul (ilmumisaasta 2010+) 8.-12. mai

NB! ALATI VÕIB LUGEDA ROHKEM.

Käsitletavad tervikteosed 7.d klassile

A. Vallik „Kuidas elad, Ann?“
H. Nõu „Kuues sõrm“
Jüri Parijõgi „Teraspoiss“
O. Luts „Kevade“
Vabalt valitud eakohane teos (õpetajaga kooskõlastada) 

Käsitletavad tervikteosed 8.a klassile

1. P. Coelho „Alkeemik“ 27.-30. sept
2. G. Orwell „Loomade farm“ 21.-25. nov
3. W. Golding „Kärbeste jumal“ 9.-13. jaan
4. Klassikaline krimiromaan (A. Christie, R. Stout, E. S. Gardner, A. C. Doyle vm) 20.-24. märts
5. Üks raamat „Minu …“-sarjast vabal valikul või mõni muu reisiraamat 15.-19. mai

NB! ALATI VÕIB LUGEDA ROHKEM.
 

Käsitletavad tervikteosed 8.b klassile

1. P. Coelho „Alkeemik“ 27.-30. sept
2. G. Orwell „Loomade farm“ 21.-25. nov
3. W. Golding „Kärbeste jumal“ 9.-13. jaan
4. Klassikaline krimiromaan (A. Christie, R. Stout, E. S. Gardner, A. C. Doyle vm) 20.-24. märts
5. Üks raamat „Minu …“-sarjast vabal valikul või mõni muu reisiraamat 15.-19. mai

NB! ALATI VÕIB LUGEDA ROHKEM.

Käsitletavad tervikteosed 8.c klassile

D. Leesalu „Mängult on päriselt“
J. Green „Süü on tähtedel“, M. Sarapik „Õhku joonistatud naeratus“ või S. Grossan „Üks“
Üks raamat „Minu …“-sarjast vabal valikul või mõni muu reisiraamat
W. Golding „Kärbeste jumal“
J.-C. Mourlevat „Ookeani kutse“

Käsitletavad tervikteosed 8.d klassile

Diana Leesalu „Mängult on päriselt“  (27.09)

Paulo Coelho „Alkeemik“  vm samaväärne teos (eelneval kokkuleppel õpetajaga) (09.11)

William Golding „Kärbeste jumal“ (jaanuari keskpaik)

Jerome David Salinger „Kuristik rukkis“ (märtsi algus)

Üks reisiraamat Minu-sarjast vm reisiraamat (aprilli algus)

Lisaks üks vabalt valitud raamat (mai algus) 

Käsitletavad tervikteosed 9.a klassile

J. Green „Paberlinnad“
J.D. Salinger „Kuristik rukkis“
A. Kitzberg „Libahunt“
A. Kivirähk „Rehepapp“
Vabal valikul 1 teos (kokkuleppel õpetajaga)

Käsitletavad tervikteosed 9.b klassile

1. A. Kitzberg „Libahunt“ (näidend) 26.-30. sept
2. A. Kivirähk „Rehepapp“ 21.-25. nov
3. A. Kivikas „Nimed marmortahvlil“ 6.-10. veebr
4. J. D. Salinger „Kuristik rukkis“ 27.-31. märts
5. Vabalt valitud uuem ilukirjanduslik teos (ilmumisaasta 2010 +) 8.-12. mai

NB! ALATI VÕIB LUGEDA ROHKEM.

Käsitletavad tervikteosed 9.c klassile

Sass Henno „Mina olin siin“
või Margus Karu „Nullpunkt“ (26.09)

George Orwell „Loomade farm“  (31.10)

August Kitzberg „Libahunt“  (28.11)

Andrus Kivirähk „Rehepapp“ (jaanuari keskpaik)

Anton Hansen Tammsaare „Kõrboja peremees“
või E.M.Remarque „Läänerindel muutuseta“ (märtsi algus)

Lisaks üks vaba valiku teos (ettekanne teose põhjal V perioodi alguses)

Käsitletavad tervikteosed 9.d klassile

1. A. Kitzberg „Libahunt“ (näidend) 26.-30. sept
2. A. Kivirähk „Rehepapp“ 21.-25. nov
3. A. Kivikas „Nimed marmortahvlil“ 6.-10. veebr
4. J. D. Salinger „Kuristik rukkis“ 27.-31. märts
5. Vabalt valitud uuem ilukirjanduslik teos (ilmumisaasta 2010 +) 8.-12. mai

NB! ALATI VÕIB LUGEDA ROHKEM.