Huviringid

Huviringid alustavad tööd 1. oktoobrist

Kooli ringide puhul registreerimine otse ringi õpetaja kontaktide kaudu:
eesnimi.perenimi@kivilinn.tartu.ee

Nutisport

1.-4. klass (võivad tulla ka vanemad)
T 8.05-8.50
T 13.20-14.05

Külli Anijago
@email

Tasuta

Rahvatants

4.-6. klass
N 14.15-15.45 
Aula

Külli Petersell
@email

Tasuta

Ujumisring

1.-4. klass
K 8.00
N 8.00

Rena Kruus
@email

Tasuta

Palliring

1.-5. klass
N 8.00
Võimla

Veikko Tanni
@email

Tasuta

Judo

1.-2. klass
T,N 16.00-17.15

Egert Ehari
@email
tel: +372 5330 1663

 Tasuline

Saalihoki

1.-6. klass
T 14.15-15.15
Võimla

Sander Hannus
EMÜ SK 
tel: +372 551 6513

 Tasuline (15€ poolaasta)

 

Tantsustuudio Tokra

1.-7. klass
Tunniplaan

Valli Kisand
@email
tel: +372 5569 0917

 Tasuline

 

Üldfüüsiline treening

1.-9. klass
K 14.15-15.15
Matisaal

Triin Põdersoo
@email
tel: +372 5662 1936

 Tasuline

 

Korvpall

1.-3. klassi poisid ja tüdrukud
E 16.15-17.15
K 16.15-17.15

Artur Kusnerov
Tartu Ülikooli Korvpallikool

 Tasuline

 

Lastekoor

5.-6. klass  T 8.00 Aula
5.-9. klass  K 8.00 Aula
7.-9. klass  N 8.00 C-210

Egle Põder
@email

Tasuta

Tütarlaste ansambel

K 11.45 C-207  Vana koosseis  
R 11.45 C-207  9. klass

Egle Põder
@email

Tasuta

Kitarriring

5.-9. klass
R 8.00
Aula

Egle Põder
@email

Tasuta

1. klassi mudilaskoor

1. klasside õpilased
T 8.00
R 12.45

Piret Kuiv
@email

Tasuta

Poistekoor

3.-7. klass
T 8.00
K 8.00
R 8.00

Inga Sermat
@email

Tasuta

2. klasside mudilaskoor

2. klassid
T 12.45
N 8.00

Inga Sermat
@email

Tasuta

3.-4. klasside mudilaskoor

3.-4. klassid
K 8.00
R 8.00

Piret Kuiv
@email

Tasuta

6.b ansambel

Eelmise aasta koosseis.
Ajad kokkuleppel.

Inga Sermat
@email

Tasuta

Pilliring

3.-6. klass
+ eelmise aasta koosseis
K (kellaajad kokkuleppel)

Inga Sermat
@email

Tasuta

Noormeeste ansambel

7.-9. klass
N (kellaajad kokkuleppel)

Inga Sermat
@email

Tasuta

Puhkpill

Kõik soovijad.
Ajad kokkuleppel.

Margus Kasemaa
@email

 Tasuline

 

Robootika

1. klass
E 8.00-8.40
N 8.00-8.40

Anne Orav
@email

Tasuta

Robootika

2. klass
K 8.00-8.40
R 8.00-8.40

Taimi Ruusmäe
@email

Tasuta

Robootika

3. klass
E 11.50-13.20
T 8.00-8.40 + 11.50-12.30

Taimi Ruusmäe
@email

Tasuta

Robootika

4. klass

4.ab  K 12.15-13.45
4.cd  R 12.15-13.45
A-402

Rimmo Rõõm
@email

Tasuta

Robootika

5. klass

K 14.15-15.45
​​​​​​​A-402

Rimmo Rõõm
@email

Tasuta

Robootika

6.-7. klass

R 14.15-15.45
​​​​​​​A-402

Rimmo Rõõm
@email

Tasuta

Robootika

8.-9. klass
T 15.00-16.30

Sven Hendrikson
@email

Tasuta

Keemiaring

8.-9. klass
E 8.00
A-404

Riina Reiljan
@email

Tasuta

Animatsiooniring

1.-4. klass
E 14.15
A-207

Margot Pohla
@email

Tasuta

Meedia- ja fotoring

4.-9. klass
Aeg kokkuleppel
A-207

Margot Pohla / Piret Arula
@email

Tasuta

Teadusring Kolm Põrsakest

1.-2. klass
N 13.30
B-214

Pille Kirsi
Registreerimine: tiny.cc/teadusring2022
Info: https://kolmporsakest.ee/tingimused

 Tasuline

 

Teadusring Kolm Põrsakest

3.-4. klass
K 14.15
B-214

Pille Kirsi
Registreerimine: tiny.cc/teadusring2022
Info: https://kolmporsakest.ee/tingimused

 Tasuline

 

Mänguring

1.-4. klass
N 13.30-14.10
B-309

Kadri Vanamb
@email

Tasuta

Mängujuhtide ring

4.-6. klass
K 12.00-12.45
Aula/Õu

Piret Arula
@email

Tasuta

Puiduring

4.-9. klass
K 14.00-15.50
Töökoda

Reet Kukin
@email

Tasuta

Kokandusring

5. klass (kuni 10 õpilast)
E 15.15
A-111

Pille Kirsi
@email

Tasuta

 (Materjalid kuni 5€ kuu)

Kokandusring

6.-9. klass
T 14.15
A-111

Kadi Sillaste
@email
+372 5358 5012

 Tasuline

 

Vaikuseminutite OMA noortekursus

9. klass
Registreerimine stuudiumi kaudu kuni 22.09
Toimumisaeg kokkuleppel

Evelin Lahesoo
@email
Vaikuseminutid

Tasuta

Kodutütred

2.-5. klass
K 14.15-15.15
C-210

Isabella Kelder ja Kaja Asi
@email

Tasuta

Rahatarkuse ring

2.-4. klass
T 14.10
Rahatarkuse kursus

Maie Kuusik
Õpikunst OÜ
@email
+372 525 8667

 Tasuline