Viimati muudetud: 06.03.2024

Olulised kuupäevad:

15.märts - 15.aprill: kui lapsevanem soovib oma lapse panna mõnda teise kooli, kui ARNO poolt määratud, siis saab vanem e-keskkonna ARNO kaudu esitada taotluse uue elukohajärgse põhikooli määramiseks.

1. mail avaldatakse ARNO-keskkonnas vabade õppekohtade arv Tartu linna koolide esimestes klassides.

2. septembril toob vanem klassijuhatajale lapse tervisekaardi.

Õpilaspileti jaoks tehakse pilt koolis õppeaasta algul. Tartu Kivilinna Koolis on kasutusel Tartu linna ühine õpilaspilet (kiibiga varustatud plastikkaart). Õpilaspiletil on mitu funktsiooni. Peamiselt on see õpilase staatuse väljendajaks, aga kaart on lisaks sellele kooli raamatukogus lugejakaardiks ning kasutatav ka Tartu linna ühistranspordis bussikaardina.

Tulevaste 1. klasside õpilaste kohtumine kooli, oma õpetaja ja klassikaaslastega toimub neljapäeval, 13. juunil. Kokkusaamine algab traditsiooniliselt kell 17.00. Kohtumisele on oodatud nii laps kui tema vanemad. Täpsem info saadetakse lapsevanemate e-postile ja pannakse üles ka kooli kodulehele.

NB! Kõik 1. klasside õpilased saavad kohtumisel kingituseks kooli õpilaspäeviku (õpilaspäevik sisaldab kooli ja õppetööga seonduvat infot, õpilaspäeviku kaaned on kujundanud kooli õpilased).

EELINFO: 1. klasside aktus toimub 2. septembril 2024 (täpsustav info aktuse korralduse ja kellaaja kohta avaldatakse kooli koduleheküljel ja antakse teada kohtumispäeval).