Ettevõtlikud ja rahatargad 7.a klassi õpilased
 

7.a klassi õpilased omandasid lõppeval kooliaastal teadmisi ettevõtluse ja rahatarkuse vallast. Oktoobris käidi Ettevõtluskülas mängimas rahatarkuse ja ettevõtluse õppemängu "Ettevõtlik kodanik". Novembris kutsus lapsevanem Laivi Troon-Otti õpilasi vaatama, kuidas käib töö ühes päris ettevõttes, A.Le Coq joogitehases.
Teisel poolaastal osales grupp õpilasi- Marie Elise Niinemets, Liisi Nei, Helle Õunap, Adeele Klaassen, Markus Persidski, Erik Richard Tammine, Hendrik Ilves ja Siim Lukas Tartu Linnavalitsuse haridusoakonna ja Ettevõtlusküla korraldatud Ettevõtlikkuse arenguprogrammis. Kõigepealt läbisid õpilased Ettevõtluskülas mängujuhtide koolituse. Ettevõtlusküla tegevjuht Evelin Rätsep jagas näpunäiteid, kuidas mängujuhid saavad mängijate suunajaks olla.

Koolituse läbinud õpilased said oma oskused ka proovile panna. Markus, Erik, Hendrik ja Siim panid koolis püsti mini-ettevõtlusküla ja viisid läbi kaasahaarava õppemängu "Ettevõtlik pere". Kokku viidi läbi kolm õppemängu. Rahatarkust ja koostööoskust said harjutada nii 7. klass kui 2. klass.
Rahatarkuse aastale pandi punkti Eesti Panga muuseumi külastusega.

Aitäh kõikidele asjaosalistele!

ettevõtlus
ettevõtlus
ettevõtlus
ettevõtlus
ettevõtlus